Minikurz zdarma

4 nejčastější chyby

při dietě bez mléka

Zjistěte, jestli tyhle chyby  děláte i vy!

  • Zkoušíte dietu bez mléka a stále nevidíte výsledek?
  • Máte pocit, že už nesmíte jíst skoro nic?
  • Ztrácíte se ve změti protichůdných doporučení a nevíte čemu věřit?
  • Ze všech stran slyšíte: "zkus vynechat mléko", ale nevíte jak na to?

Udělejte si jednou provždy jasno v tom, co je a není alergie na bílkoviny kravského mléka - ABKM. Zjistěte, na co si dát pozor, abyste konečně viděly výsledky své snahy a přestaly bloudit v kruhu.

Informace

Dostanete komplexní informace k tomu, jak začít s dietou při ABKM.

Složení výrobků

Dozvíte se, na co si dávat pozor ve složení výrobků a jak je to se stopami alergenů.

Zkřížené alergeny

Vysvětlím vám, proč ve většině případů nestačí vynechat jen mléko.

Zjistíte proč

Konečně pochopíte jak to celé funguje a proč se některé alergie z krve prostě zjistit nedají.

Už si nebudete připadat ztracená ve změti protichůdných informací, budete vědět na co se zaměřirt a jakým směrem se vydat.

.

jak bude minikurz zdarma probíhat?

Krátká videa plná informací a inspirace

Minikurz začíná 10.10. a končí 13.10., získáte během něj kvalitní, vědecky podložené informace předané srozumitelnou a jednoduchou formou.

Praktické ukázky a úkoly

Vše o čem budu v minikurzu mluvit předvedu na konkrétních příkladech a dám vám tipy do praxe.

Komunita stejně naladěných žen

V minikurzu se potkáte se stejně naladěnými ženami, které řeší podobné situace jako vy. Můžete se vzájemně podporovat a inspirovat.

"Být na začátku diety, tak bych byla za tento kurz moc vděčná, protože by mi ušetřil spoustu času pročítání diskuzí a hledání všech možných informací, jak poznat, že se jedná o alergii. Dále by mi ušetřil trápení s tím, co z náhražek je vhodné a něčím obohacené a co je o ničem. Ale i když jsme s ABKM víc jak rok, tak mi kurz přinesl hodně nových poznatků a inspirace pro vaření a nákupy."

Zuzana Marešová, účastnice kurzu Bezmléčná dieta

Pojďte si se mnou udělat jasno v potravinových alergiích !

Jsem certifikovaná výživová poradkyně a specializuju se na potravinové alergie. Hlavně jsem ale máma malého alergika a sama se celý život s alergiemi potýkám. 

Mými kurzy, e-booky a konzultacemi prošlo už více než 1000 českých a slovenských žen. Při práci s nimi jsem si uvědomila, že je velmi často dělí od spokojenosti jen malý krůček, snadno odstranitelná chyba pramenící z prosté nevědomosti.  Právě proto vznikl tenhle minikurz, který vás provede nejčastějšími přešlapy a pomůže vám, se těch největších chyb vyvarovat.

Těším se, až díky novým informacím ulehčíte život sobě a svým dětem i vy!

Katka Slavíková

Prošla jsem různými odbornými kurzy, abych měla co nejvíce informací a pohledů na výživu i alergie, ze kterých teď můžete mít užitek i vy.

Kateřina Slavíková výživový poradce
Certifikát Kateřina Slavíková
Kateřina Slavíková alergie a intolerance v praxi
Kateřina Slavíková Potravinové alergie a intolerance

cO ŘÍKAJÍ ÚČASTNICE MÝCH dalších KURZŮ?

Kurz moc doporučuji. Do kurzu jsme moc neřešili vitamíny, vápník atd. Prostě jen uvařit něco, aby to dítě jedlo. Moc nám nedocházelo, co pak všechno ve stravě může chybět a na co si dát pozor. Zde jsme získali užitečné informace, které nám pomohly nejen k tomu, aby jsme vařili pro našeho malého alergika, ale také jsme zjistili, že i my pravděpodobně alergií trpíme. Už víme, co si v obchodě vybírat.
Monika Poslušná
Doporučila bych tenhle kurz. Vše bylo srozumitelně vysvětleno i co se nenajde na netu ohledně živin. Užitečné mi přišly všechny informace, hlavně vím, na co se ve stravě zaměřit, abych měla dostatek živin a splnila DDD a kterým rostlinným výrobkům se naopak vyhnout.
Pavlína Koděrová
SrozumitelnÉ informace v kostce. Nemusi to člověk hledat všude mozně. To si myslím že je nejdůležitější.
Denisa Chromcová
Velmi vřele Vás doporučuji. Z mého pohledu máte velmi velké zkušenosti z oblasti výživy a jste skutečně odborníkem. Moc jste mi pomohla ohledně zařazení vitaminů a jejich důležitosti pro naše organismy.
Zuzana Dostalikova

přestaňte se ztrácet v potravinových alergiích , pojďte jIM konečně POROZUMĚT!